€5 800

Mercedes-Benz B 200

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2005
Karburanti Gaz/Benzinë
Kilometra 178.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes-Benz B200 Benzin-Gaz , Viti Prodhimit 2005 , me 178.000 km , disqe alumini , sedilje elektrike , sensore parkimi , , sallon gjysem lekur gjysem cope , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , kompjuter bordi , limitator shpejtesie .. Te gjitha sherbimet e bera ..Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike….Cmimi— 5800€ I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin