€7 500

Mercedes-Benz B 200

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2010
Karburanti Benzinë
Kilometra 139.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes-Benz B200 Benzin , Viti Prodhimit 2010 , me 139.000 km , disqe alumini , sedilje elektrike , sendilje me ngrofje , sallon gjysem lekur gjysem cope , tavan xhami , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pasqyra me palosje , kompjuter bordi , limitator shpejtesie .Makina eshte e sapo ardhur nga Kanadaja. Te gjitha sherbimet e bera ..Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike….Cmimi— 7500€ I Diskutueshem ose nderrohet
Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin