• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  I diskutueshem

  Mercedes-Benz B 200

  Detajet
  Struktura Makinë familjare
  Viti 2015
  Karburanti Naftë
  Kilometra 146.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Sendilje sportive
  Shënime

  B 200 CDI Amg Line
  Viti: 2015
  Km. 146.000
  Me dogan te paguar
  Navigator i madh Multifunksional, CD, Kompjuter Bord, Dritat Led Day Time, Stopat Mbrapa Led, Kambio Automatike 7G Tronic, Marshat Ne Timon, Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Sport AMG, Pasqyrat me Palosje, Disqet 18 AMG ETJ