I diskutueshem

Mercedes-Benz B 200

Detajet
Struktura Makinë familjare
Viti 2015
Karburanti Naftë
Kilometra 146.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sendilje sportive
Shënime
Shënime

B 200 CDI Amg Line
Viti: 2015
Km. 146.000
Me dogan te paguar
Navigator i madh Multifunksional, CD, Kompjuter Bord, Dritat Led Day Time, Stopat Mbrapa Led, Kambio Automatike 7G Tronic, Marshat Ne Timon, Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Sport AMG, Pasqyrat me Palosje, Disqet 18 AMG ETJ

Kerko makina Shto njoftimin