• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €4 200

  Mazda Tjetër

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 1990
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 111000 km
  Motorri 1600 cc
  Goma 4X4
  Kambio Manual
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Berat
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Kycje e brendshme
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Lidhëse për rimorkio
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • 4x4
  Shënime

  Shitet ose Nderrohet Foristrad Mazda Cab Maxi B2600( E VECANT ne llojin e saj) me dogane, taksat i ka sa foristradat e tjera me karoceri nuk ka te thoj fr viti ,makina eshte ne gjendje perfekt, si jasht dhe brenda,ka karoceri te gjat dhe te gjer e pershtatshme per pun, tapiceria pa as nji gervishje,1.6 benzin esht me 4 cilindra arxhon 7-8 litra per 100 km e provuar, e pershtatshme per impjant gazi,impjanti i shkon shum lir sepse ka motor t thjesht, manuale, 4×4, kasetofon origjinal i makines ka radio,kondisioner,,esht mar me 0 km nga mua sapo ka dal dhe qe ateher pronari i vetem jam un dhe ka 111mij kilometra origjinale,kjo foristrad eshte mbajtur vetem per qejf,nuk esht perdorur asnjeher per pun, Dhe Shitet per ata Qe e njohin kte makine .Arsyeja e cmimit Jan kilometrat e ktij mjeti ,shitet per arsye mos perdorimi,eshte mbajtur nga merakli, mjeti mbahet ne garazhd dhe leviz me raste,eshte foristrad shum e vecant per qef dhe shum e pershtashme per pun. Shitet ose Nderohet me Mercedes E-class, C-class, ML-class, Vw Passat, Sharan, Audi, Land rover, Toyota Rav4 ose nderrohet me ndonje mjet tjeter , cmimi i diskutushem,ME NDERRIM KA CMIM TJETER, mjeti esht ne gjendje superr, ….. Cel ‭‭+355 67 632 4643, whatsapp, viber‬‬ +355 67 632 4643.