€14 500

Land Rover Range Rover Vogue

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2008
Karburanti Naftë
Kilometra 214.000 km
Motorri 3.6 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Range Rover Vogue 3.6 Diesel , Viti Prodhimit 2008 me 214.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje , kamer parkimi , timon me ngrohje , baxha xhami , disqe alumini , pedana anesore , klima , navigator , TV , sediljet mbrapa me ngrohje , TV te kokat mbrapa , sensor parkimi , impiant muzike HAMAN CARBON LOGIC7 , sensor parkimi , letra te gjitha te paguara deri ne 30.07.2019 , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi–14.500 Euro i Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin