• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €11 500

  Land Rover Range Rover Sport

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2006
  Karburanti Naftë
  Kilometra Ska
  Motorri 2.7 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Range Rover Sport 2.7 Diesel-HSE Viti Prodhimit 2006 , sensor parkimi para mbrapa para disqe alumini + gomat e reja drita kseno klima tronik navigator cd player TEL ,komando ne timon , sediljet mbrapa me ngrohje kompjuter bordi limitator shpejtesie , sallon lekure , sedilje elektrike + me memory , hapje mbyllje qendrore pedana anesore , Letrra te paguara per nje vit…
  Ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike
  Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe..
  Cmimi I diskutueshem ose nderrohet
  Cel- 0682036363