€5 200

Land Rover Discovery

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2004
Karburanti Benzinë
Kilometra 215.000 km
Motorri 4.2 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Ulliri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
Shënime

Land Rover Discovery 4.2 Benzin , Viti Prodhimit 2004 me 215.000 km , sapo ardhur me dogan te paguar , gati per targa , sallon lekure , Xhamat e zinj oigjinal sedilje elektrike , klima , disqe alumini , 2 baxha xhami , TV te kokat e sediljeve mbrapa , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e sapo bera …
Cmimi—5200 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin