€7 700

Jeep Grand Cherokee

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2006
Karburanti Naftë
Kilometra 225.000 km
Motorri 3.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Jeep Grande Cheroke 3.0 Diesel CRD , Viti Prodhimit 2006 me 225.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon gjysem lekure gjysem kamosh , navigator , cd player , baxha , sensor parkimi , kamio automatike , klima , disqe alumini , drita kseno , letra te gjitha te paguara deru ne 16.07.2019 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-7700 Euro I Diskutueshem (VETEM ME CASH JO NDERRIM)

Kerko makina Shto njoftimin