€14 200

Jeep Cherokee

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2012
Karburanti Naftë
Kilometra 130.000 km
Motorri 2.8 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Jeep Cheroke 2.8 Diesel , Viti Prodhimit 2012 me 130.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , baxha xhami , disqe alumini , navigator , cd player , sensor parkimi , letra te gjitha te paguara deri ne Prill 2020 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—14.200 Euro I Diskutueshem(VETEM ME CASH PA NDERRIM )

Kerko makina Shto njoftimin