• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €7 500

  Hyundai Santa Fe

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2006
  Karburanti Naftë
  Kilometra 133.000 km
  Motorri 2.2 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Sendilje me ngrohje
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • CD player
  Shënime

  Hyundai Santa Fee 2.2 Nafte , Viti Prodhimit 2006 me 133.000 km origjinale , kamio automat , disqe alumini , goma te teja ,komando ne timon , klima , sensor parkimi , TEL , sensor parikimi , sendilje lekure , sendilje me ngrofje , e sapo ardhur , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 7500 Euro I Diskutueshem
  Cel-0682036363