E shitur

Hyundai iX35

Detajet
Struktura Ska
Viti Ska
Karburanti Naftë
Kilometra 169.000 km
Motorri 1.7 cc
Goma Ska
Kambio Manual
Ngjyra E Bardhë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
Shënime

Honday IX35-1.7 Diesel , Viti Prodhimit 2011 me 169.000 km , kamio manual , cd player , klima , sedilje me ngrohje , disqe alumini , 4 celsa , komando ne timon , sallon gjysem lekure gjysem kamosh , xhama te zinj origjinal , letra te gjitha te paguara deri ne 01.08.2019 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—10.700 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin