€11 500

Honda CR-V

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2010
Karburanti Benzinë
Kilometra 184.000 km
Motorri 2.4 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • CD player
Shënime

Honda CR-V -2.4 Benzine , Viti Prodhimit 2010 me 184.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , AUX , komando ne timon , xhama te zinj origjinal , disqe alumini , goma te reja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—11.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin