• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 000

  Ford Fiesta

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2008
  Karburanti Naftë
  Kilometra 160000 km
  Motorri 1.4 cc
  Goma Aktive
  Kambio Manual
  Ngjyra Blu e Errët
  Qyteti Durrës
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sistem alarmi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Immobilizer
  Shënime

  Me dogan te paguar viti prodhimit 2008 motorr 1.4 nafte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike cmimi 3000 euro i diskutueshem