€2 400

Ford Fiesta

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2006
Karburanti Benzinë
Kilometra 188.642 km
Motorri Ska
Goma Aktive
Kambio Manual
Ngjyra E Zezë
Qyteti Durrës
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Ekran në kroskot
Shënime

Shitet ford fiesta 1.4Benzine viti 10-2005 esht Euro4 ne librezen e saj origjinale, makina ka ardhur sot nga Zvicra dhe esht me dogane te paguar gati per targa.188.473Km origjinale mund ti kontrolloni ku te doni,ngjyre e zeze metalixato,kambio manuale,kondicioner,xhama elektrik,hapje mbyllje qendrore me pult,radio cdplayer,airbag abs,gomat Pirrelli 90% te reja u kan vendosur ne Zvicer te reja ne janar gjithashtu dhe goma rezerve esht e re fare e paperdorur bashk me pajisjet perkatese,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me sherbimet e nevojshme te kryera rregullisht ne Zvicer esht shum e mbajtur ska nevoje per asnji sherbim mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje .Shum e paster nga jashte ne ngjyre dhe brenda ne tapiceri.Shitet per arsye mosperdorimi nuk nderrohet.telefonata qe jan vertet te interesuar.nr telefonit:0699167220 Cmimi:2400€

Kerko makina Shto njoftimin