• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 000

  Ford Fiesta

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2008
  Karburanti Naftë
  Kilometra 156000 km
  Motorri 1.4 cc
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri Metalike
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Timon shumë funksional
  • ABS
  • Airbag
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Immobilizer
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  Shënime

  Okazion per pak dite !!!
  Shitet ford fiesta 1.4 nafte ne gjendje sh te mire
  156000 km origjinale
  E sapo ardhur nga italia me letra per nje vit dhe sherbime te bera !!
  Per tel serioze cmimi diskutushem