• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €23 500

  Ford Explorer

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2011
  Karburanti Gaz/Benzinë
  Kilometra 130.000 km
  Motorri 3.5 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Ford Explorer 3.5 Benzin-Gaz Viti prodhimit 2011 , me 130.000 km , kamio automatike , navigator ,cd player , butonat me touch , klima tronik , disqe alumini , goma te reja , 2 celsa original , hapje mbyllje qendrore , 6+1 vende , xhama te zinj original , stopat me led , sistem blind spot , sallon mershin bezh , hapja makines dhe me kode tek dera , sendilje me ngrofje , USB,kartmemorje
  Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera …
  E sapo ardhur nga Kanadaja , Letrrat e sapo prera per nje vit(nuk e kap taksa luksit)
  Cmimi I diskutueshem ose nderrohet
  Cel- 0682036363