€18 500

Ford Explorer

Detajet
Struktura Ska
Viti Ska
Karburanti Gaz/Benzinë
Kilometra Ska
Motorri 3.5 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Ekran në kroskot
Shënime

Ford Explorer 3.5 Benzin-Gaz Viti prodhimit 2011 , kamio automatike , navigator ,cd player , butonat me touch , klima tronik , disqe alumini , goma te reja , 2 celsa original , hapje mbyllje qendrore , 6+1 vende , xhama te zinj original , stopat me led , sistem blind spot , sallon mershin bezh , hapja makines dhe me kode tek dera , sendilje me ngrofje , USB,kartmemorje , Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera …E sapo ardhur nga Kanadaja , Letrrat e prera per nje vit Cmimi—Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—0682036363

Kerko makina Shto njoftimin