• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 300

  Fiat Punto

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2008
  Karburanti Naftë
  Kilometra 200.000 km
  Motorri 1.9 cc
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra E Kuqe
  Qyteti Elbasan
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  Shënime

  esht full ne super gjendje e gatshem per cdo lloj prove letrat jan prer te gjitha tani dhe. Jan ber te gjitha sherbimet
  Cmimi :3300 euro i diskutueshem
  Telefon :0696861139