€3 300

Fiat Punto

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2008
Karburanti Naftë
Kilometra 200.000 km
Motorri 1.9 cc
Goma Ska
Kambio Manual
Ngjyra E Kuqe
Qyteti Elbasan
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
Shënime
Shënime

esht full ne super gjendje e gatshem per cdo lloj prove letrat jan prer te gjitha tani dhe. Jan ber te gjitha sherbimet
Cmimi :3300 euro i diskutueshem
Telefon :0696861139

Kerko makina Shto njoftimin