• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €13 000

  Fiat 500L

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2014
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 50.000 km
  Motorri 1.4 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë Perlë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Fiat 500L 1.4 Benzine , Viti Prodhimit 2014 , me 50.000 km ,sallon gri me t kuqe , sendilje me ngrofje , kamio Automat , goma te reja , xhama pasqyra elektrike , tavan xhami me hapje , xhama te zinj origjinal , cd player , navi , kamer parkimi , sensor parkimi , komando ne timon, kompjuter bordi , pilot automatic , hapje mbyllje qendore , e sapo ardhur , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
  Cmimi I Diskutueshem ose Nderrohet
  Cel 0682036363