€5 300

Citroen C4

Detajet
Struktura Veturë
Viti Ska
Karburanti Naftë
Kilometra 54000 km
Motorri 1600 cc
Goma Ska
Kambio Manual
Ngjyra Gri e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Tavan panoramik
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • CD player
 • Sendilje elektronike
Shënime

Citroen c4
Viti 2008
1.6 nafte
54000 km origjinale
Makina eshte blere te citroen albania dhe eshte ne gjendje te perkryer.
5300 €
I diskutueshem
0682050406

Kerko makina Shto njoftimin