€14 300

BMW X5 M

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2008
Karburanti Naftë
Kilometra 220000 km
Motorri Ska
Goma 4X4
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Tavan panoramik
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Lidhëse për rimorkio
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • 4x4
 • Sistemi Start-Stop
 • Sendilje sportive
Shënime

-BMW X5 *M-PAKET* 3.0 XDRIVE
-VITI 2008 -KAMBIO AUTOMAT -DISTRONIK
-START/STOP (NDEZJE ME GISHT)
-KAMER PARKIMI
-MONITOR QE TREGON -NAVI,KOMPUTER BORD,AUX,BAGAZHIER ME 6CD,
-TIMONI ME KOMANDO -KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA (PARA DHE MBRAPA) -SENSOR PARKIMI -SEDILJE ELEKTRIKE, ME NGROHJE (MEOMORIZIM)
-TAPICERI LEKURE SHUME E PASTER -FENERET XENO/BIXENO -GOMA CONTINENTAL 80% TE REJA
-XHAMA TE ZI ORIGJINAL
-TAVAN XHAMI ME HAPJE 📌MAKINA DISPONON 220.000 KILOMETRA ORIGJINALE 📌 📌GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE,MOTORRIKE DHE VIZUALE📌 📌ME DOGAN DHE LETRA TE PAGUARA.📌 PER ME TEPER INFORMACION
☎☎068 31 87 494

Kerko makina Shto njoftimin