€13 000

BMW X5

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2009
Karburanti Naftë
Kilometra 200000 km
Motorri 2980 cc
Goma 4X4
Kambio Automatik
Ngjyra Gri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • 4x4
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

BMW X5 Xdrive Nafte Motorri 2980 Nuk e Kap Taksa e Lluksit, Viti Prodhimit Dhjetorë 2009, Me Dokumenta Deri Ne Date 30/10/2019, Ka 7 Muaj Qe Eshtë Prerë Dogana Dhe Që Eshtë Me Targa Shqipëtare, Full Options, ABS,DCD,Kamera Parkimi+Sensore Parkimi, DVD, Hart Navigator te madhe, Air Bag, Dual-zone climate control, cruise control,Pilot automatik,Limit Spead,Automatik+Gearbox,ESP, Start Stop buton, Clima, Timon me memorje, Sedile me memorje me 4 zona dhe me palosje, Adaptive headlights, Pasqyra antiverbuse dhe me Palosje, sensore shiu,Sedilje full Electronike, Xhamat mbyllen dhe me Celsin e Makines nga Larg, dritat ksenon,cruise control, Sedilje Lekure,6 Rafte Cd audio me mp3 hyrje,USB dhe AUX, Arsyeja qe po e shes eshte Emigrimi Gjëndje shum e mire, Shitet për arsye emigrimi, E pa aksidentuar më parë, Shitet për arsye mospërdorimi, Shërbimet e kryera, E sapo ardhur

Kerko makina Shto njoftimin