€17 500

BMW 750

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2009
Karburanti Benzinë
Kilometra 159.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

BMW 750i Benzin , Viti Prodhimit 2009 me 159.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje + memory , perde ne panel , baxha xhami , navigator , klima , kamera parkimi , cd player , bagazhier , drita kseno , disqe alumini , bagazhi hapje mbyllje me buton , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , letra te gjitha te paguara deri ne Prill 2020 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi–17.500 Euro i Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin