• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €9 780

  BMW 530

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2009
  Karburanti Naftë
  Kilometra 200000 km
  Motorri 2.983 cc
  Goma Pasive
  Kambio Septronic/Tiptronic
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Hands-free kit
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Power Assisted Steering
  • Pasqyra elektronike
  • Pajisje sport
  • Sistem alarmi
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Immobilizer
  • Isofix (për fëmijën)
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • TCS
  • Bluetooth
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  • Sistemi Start-Stop
  • Sendilje sportive
  Shënime

  Bmw 2009 530 Nafte stage 1 apr 300 kuaj fuqi !
  Makina është ne gjendjet e shkelqyer! Sherbimet i jane kryer te Autopassion Bmw !Ka 3 celsa origjinal !
  Bmw shume e shpejt dhe ekonomike 0-100 kmh 5.6 sek, ka 300 bhp apr stage 1, dpf dhe egr delete dhe removal si swirl flaps te hequra per te permisuar pergjigjen e gazit ne shekputje ! x cdo info me shkruani ne whatssup ose telefono!

  Full option
  Disqet 19 inch
  Timoni kroskoti dhe sediljet jan lekure me qepje!! Cdo gje M!
  Start/Stop
  Step-tronic
  Cruise Control
  Park distance control
  Sensor dritash inteligjente
  Sensore shiu
  Pranoj vetem telefonata serioze dhe jo pazare ne tel Nese jeni te interesuar mund te testohet makina nga ju ose mekaniku i besueshem! Ju flm!