• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  I diskutueshem

  BMW 530

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2004
  Karburanti Naftë
  Kilometra 65.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • CD player
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  BMW 530
  Viti: 2004
  Km. 65.000
  Me dogan te paguar
  Navigator Multifunksional, CD,CDC,Aux, Kompjuter Bord, Dritat BMW Dynamic Xenon, Stopat Mbrapa Led, Kambio Automatike 7G Tronic, Sensor Drite dhe Shiu, Tapicer Confort, Sediljet Elektrike, Pasqyrat me Palosje, Disqe 18 Etj