I diskutueshem

BMW 530

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2004
Karburanti Naftë
Kilometra 65.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
Shënime
Shënime

BMW 530
Viti: 2004
Km. 65.000
Me dogan te paguar
Navigator Multifunksional, CD,CDC,Aux, Kompjuter Bord, Dritat BMW Dynamic Xenon, Stopat Mbrapa Led, Kambio Automatike 7G Tronic, Sensor Drite dhe Shiu, Tapicer Confort, Sediljet Elektrike, Pasqyrat me Palosje, Disqe 18 Etj

Kerko makina Shto njoftimin