• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €10 000

  BMW 528

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2009
  Karburanti Benzinë
  Kilometra Ska
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri Metalike
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  • Sistemi Start-Stop
  Shënime

  BMW 528 XI Benzine , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sendilje me ngrohje , drita kseno bikseno, stopa me led , disqe alumini , baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga kanadaja gati per targa , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi I Diskutueshem
  Cel- 0682036363