€20 500

BMW 520

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2013
Karburanti Naftë
Kilometra 141 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

BMW 520-2.0 Diesel , Viti Prodhimit 2013 me 140.000 km , e sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , I pa perdorur fare ne Shqiperi , sedilje elektrike + ngrohje , navigator , klima , ndezje me START STOP , drita kseno , disqe alumini , komando ne timon , sensor parkimi , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—20.500 Euro I Diskutueshem(VETEM ME CASH PA NDERRIM )

Kerko makina Shto njoftimin