€27 000

BMW 428

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2016
Karburanti Benzinë
Kilometra 72.000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

BMW 428i-2.0 Benzin GRAND COUPE , Viti Prodhimit 2016 me 72.000 km , e sapo ardhur , sapo targuar , shume pak e perdorur ne Shqiperi , sallon lekure , sedilje elektrike + memory , marsha ne timon , kamer parkimi , navigator , cd player , bagazhier , bagazhi hapje mbyllje e buton , ndezje me START STOP , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , ECO ECONOMY fiket ndizet ne trafik , baxha xhami , letra te gjitha te paguara deri ne 23.07.2019 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—27.000 Euro I Diskutueshem (VETEM ME CASH JO NDERRIM)

Kerko makina Shto njoftimin