• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €8 500

  BMW 323

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2009
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 203.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë Perlë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi Start-Stop
  Shënime

  BMW 323-Benzie Km:203.000 , Viti Prodhimit 2009 , kamio automatike + tronik , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , cd player , sendilje mershine , sendilje me ngrofje , komando ne timon , baxha xhami , ndezje me START-STOP , stopa me led , e sapo ardhur nga Kanadaja , me dokumenta te sapo prera , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
  Cmimi-8.500 Euro I Diskutueshem
  Cel-0682036363