€16 500

BMW 320

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2013
Karburanti Naftë
Kilometra Ska
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

MW 320-Diesel , Viti Prodhimit 2013 , Fiket ne semafor , kamio automatike + tronik , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , cd player , sendilje gjysem cope gjysem lekure , kseno bi kseno , xhama te zinj origjinal , komando ne timon , ndezje me START-STOP , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-16.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet…. Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin