• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €9 500

  BMW 320

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2008
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 97.000 km
  Motorri 2.0 cc
  Goma Aktive
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Pasqyra elektronike
  • Pajisje sport
  • Lidhëse për rimorkio
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • TCS
  • Bluetooth
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Fenerët Xenon
  • Sistemi Start-Stop
  • Sendilje sportive
  Shënime

  BMW modeli 320i kabriolet e 2008 2.0 benzine automat me 95.000 km origjinale me liber shum ekonomike konsumi ne rruge te gjate 4L e pershtatshme per impiant gazi..e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me te gjitha sherbimet e kryera deri ne 110.000 km disqe alumini.. goma 100% te reja .. brenda lekure totale shum e paster ..pothuajse si e re super …kabriolet metalike super funksionale .. posedon shum opsione ..klima bi-zona,Bluetooth.Cd-player timon i levizshem sipas deshires drita automat sensor parkimi, sensore shiu, sensor drite,mjergulle,led fabrike para mbrapa start & stop pilot automatik sistem vetfrenimi ne rast humbje kontrolli te mjetit , sendile+kokat e saj elektrike dhe me ngrohje, etj. makine per marakli… cmimi i diskutueshem 0684770313…whatsapp