€13 500

Audi S8

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2006
Karburanti Benzinë
Kilometra 194.000 km
Motorri 5.2 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Audi S8-5.2 V10 Benzin (S8 origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit 2006 me 194.000 km , FULL OPTIONS , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje + memory , perde ne panel , bagazhier , cd player , bagazhier , marsha ne timon , klima bizonale , frigorifer , disqe alumini , sensor parkimi , drita kseno , sediljet mbrapa me ngrohje , bagazhi hapje mbyllje me buton , baxha , ndezje me START STOP , letra te gjitha te paguara deri ne 24.10.2019 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—13.500 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin