I Diskutueshem

Audi Q7

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2016
Karburanti Naftë
Kilometra 81.000 km
Motorri 3.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri Metalike
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Audi Q7-3.0 Diesel QUATRO , Viti Prodhimit 2016 me 81.000 km , I sapo ardhur , pa perdor ne Shqiperi , me dogan te paguar , gati per targa ,xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + memory + fryrje + cfryrje , navigator , cd player , bagazhier , sensor parkimi , bagazhi hapje mbyllje me buton , ndezje me START STOP , komando ne timon , klima bizonale , drita FULL LED , ECO ECONOMY fiket ndizet ne trafik , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—I Diskutueshem ose nderrohet

Kerko makina Shto njoftimin