• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €25 500

  Audi Q7

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2013
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 143.000 km
  Motorri 3.0 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Hands-free kit
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Audi Q7-3.0 TFSI Benzin , Viti Prodhimit 2013 143.000 km , FULL OPTIONS , Sapo ardhur nga Kanadaja , me dogan te paguar , gati per targa , tavan xhami panorama , LOOK S-LINE , marsha ne timon , sallon lekure , sedilje elektrike + memory , sendilje ngrofje+ftofje , 6+1 vende , dopio klima ,kamer parkimi , blind spot , navigator , sensor parkimi ,fener full led , drita kseno bi kseno , bagazhi mbyllje me buton , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 25.500 Euro I DIskutueshem ose nderrohet
  Cel- 0682036363