I Diskutueshem

Audi Q5

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2012
Karburanti Benzinë
Kilometra 69000 km
Motorri 1984 cc
Goma 4X4
Kambio Septronic/Tiptronic
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Tavan panoramik
 • Pasqyra elektronike
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • 4x4
Shënime

Audi Q5 Quattro, Premium Plus 2.0 Benzine Viti 2012, me 69,000 milje te certifikuara,Sensor Parkimi, Klima Zone, Fari kseno Bikseno, Xhama te Erret origjinal, Pasyra me Palosje, Kompjuter Bordi, Tapiceri lekure, Full Panoramik, sensor+kamera parkimi,Navigator, e pershtatshme per impiant me sherbime te gjitha te kryera. Gjendje te perkryer dhe me letrat deri ne Prill 2020. Cmimi i diskutueshem.

Kerko makina Shto njoftimin