• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €17 500

  Audi Q5

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2011
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 135.000 km
  Motorri 2.0 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Audi Q5-2.0 Benzin Quatro , Viti Prodhimit 2011 me 135.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , tavan xhami panorama , drita FULL LED , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , e sapo ardhur , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 17.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet
  Cel- 0682036363