• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €6 000

  Audi A6 allroad

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2005
  Karburanti Naftë
  Kilometra 290000 km
  Motorri 2967 cc
  Goma 4X4
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri e Errët
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Hands-free kit
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Lidhëse për rimorkio
  • Sistem alarmi
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  • 4x4
  Shënime

  Shitet Audi A6 ne gjendje perfekte, full options, Drita bixenon, disqe 18’ dhe goma te reja, sensor parkimi, klima me 2 zona, sedilje me ngrohje dhe elektrike, komanda ne timon, pasqyra elektrike, sensor shiu.
  Dokumenta te rregullta te paguara deri ne 31/08/2019.
  Makine e perdorur vetem per qellime familjare dhe e sjelle nga gjermania para 3 vitesh.
  Te bera ne Shqiperi vetem 30000Km. Shitet per arsye emigrimi.
  E gatshme per cdo lloj prove.