€17 100

Audi A6

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2012
Karburanti Naftë
Kilometra 200000 km
Motorri 3.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Vlorë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Tavan panoramik
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Shitet Audi A6 3.0 Tdi , viti 11/2011. Ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike (5.2-6.5 lt). E ardhur ne dhjetor 2018 nga Gjermania.
Km origjinale te sajat 202.000 km, sherbimet e fundit te kryera tek Audi Albania. Opsione : ABS, AIRBAG, NAVIGATION SYSTEM (PERFSHIRE GJITHE EUROPEN DHE SHQIPERINE , 2016) BLUETOOTH, RADIO, CD, AUX, KARTE MEMORIE, SEDILJE ME NGROHJE, LED, NDEZJE E DRITAVE NE MENYRE AUTOMATIKE,PASQYRAT DHE EFEKT JO VERBUES PER NATEN,PERDE ORIGJINALE AUDI XHAMI I PASEM DHE TREKENDESHAT, Super e mbajtur. Dokumenta deri ne dhjetor 2019. Me goma dimri dhe 4goma te tjera rezerve all season (per periudhen e pranveres dhe veres)
Shitet per arsye preference

Kerko makina Shto njoftimin