• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €12 500

  Audi A4

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2012
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 149.000 km
  Motorri 2.0 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Audi A4 2.0 Benzine S_line , Viti Prodhimit 2012 me 149.000 km , kamio automatik , tapiceri lekure bezh, sendilje me memorie , hapje mbyllje qendrore , navigator , komando ne timon , baxho xhami , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , fener stopa me LED , drita kseno bikseno , kompjuter bordi , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 12.500 Euro I disktueshem ose nderrohet
  Cel 0682036363