• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €10 000

  Audi A4

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2009
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 158000 km
  Motorri 2.0 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri e Errët
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Audi A4, 2.0 Benzine S_line Fabrike, Viti Prodhimit 2009 me 158.000 km , kamio automatik , sendilje lekure , sendilje me memorie , hapje mbyllje qendrore , navigator , komando ne timon , marsha ne timon , baxho xhami , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , fener stopa me LED , drita kseno bikseno , kompjuter bordi , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 10.000 Euro I disktueshem ose nderrohet
  Cel 0682036363