• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €12 000

  Audi A4

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2008
  Karburanti Naftë
  Kilometra 213.000 km
  Motorri 2.7 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Audi A4, 2.7 Diesel S_line , Viti Prodhimit 2008 me 213.000 km , kamio automatik , tapiceri lekure , sendilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , navigator , komando ne timon , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , fener stopa me LED , drita kseno bikseno , kompjuter bordi , me te gjitha sherbimet e sapo bera , me letra te paguara , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi I disktueshem ose nderrohet
  Cel0682036363