€9 500

Audi A4

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2009
Karburanti Naftë
Kilometra 158000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Aktive
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Lidhëse për rimorkio
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
 • Sendilje sportive
Shënime

SHITET AUDI A4 KAMBIO AUTOMAT VITI 10/2009 MOTOR 2.0 TDI EURO 5 ME 150000 KM ME LIBER TE GJITHA SHERBIMET. FULL OPTION KAMBIO AUTOMAT ME 8 MARSHE , FENER XENON BI XENON, FENER ME LED PERPARA DHE MBRAPA , KLIMA ETJ ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI 9500 EURO CEL. 0695555345

Kerko makina Shto njoftimin