€3 700

Audi A4

Detajet
Struktura Makinë familjare
Viti 2001
Karburanti Naftë
Kilometra 250.000 km
Motorri 1.9 cc
Goma Aktive
Kambio Manual
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Isofix (për fëmijën)
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Fenerët Xenon
 • Sendilje sportive
Shënime
Shënime

Shitet audi a4 1.9tdi ne gjendje te shkelqyer.Viti 2001 me letra te paguara,sherbime te kryera (rripi i fazes,4 goma te reja,filtrat).Xhama elektrik,sedilje me ngrohje,drita kseno,airbag dhe klima bizonale.Makina eshte ekonomike.Eshte e gatshme per cdolloj kontrolli.Cmimi 3700 euro
Kambio manuale,nafte 2001
Tel 0686154667

Kerko makina Shto njoftimin