€8 800

Audi A3

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2009
Karburanti Benzinë
Kilometra 170.000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Timon shumë funksional
 • Tavan panoramik
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
Shënime

AUDI A3-2.0 Benzine Quatro S_line , Viti Prodhimit 2009 me 170.000 km , sallon lekure , tavan xhami , sedilje me ngrohje , disqe alumni , klima tronik , marshe ne timon , komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , cd player , e sapo ardhur nga kandaja , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 8800€ i diskutushem ose nderrohet Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin