• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €6 799

  Audi A3

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2005
  Karburanti Naftë
  Kilometra 225.000 km
  Motorri 2.0 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • CD player
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  AUDI A3 SPORTBACK
  NAVI-CD-AUD-DVD-2x MEMORY CARD, FUL PANORAMA ME HAPJE,XENON/BIXENON, MARSHE NE TIMON F1, KOMANDA NE TIMON, SALLON LEKURE, PERDE ANESORE, SENSORE PARKIMI ETJ…
  E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR 225.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE FATURA PERKATESE