€1 900

Audi A3

Detajet
Struktura Veturë
Viti 1999
Karburanti Naftë
Kilometra 27500 km
Motorri 1.9 cc
Goma Aktive
Kambio Automatik
Ngjyra Gri
Qyteti Shkodër
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Sistem alarmi
 • ABS
 • Airbag
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje sportive
Shënime

Makina eshte ne gjendje teper te mire motorike dhe xhenerike, me kontroll periodik vjetor deri me 25/04/2019. Km jane origjinale. Goma dhe tapiceri sport ne gjendje shm te mire. Motorr 1.9 nafte TDI, harxhimi 4.5-5.5 l / 100 km. Xhama dhe pasqyra elektrike, kondicioner ne gjendje optimale. Cmimi i diskutueshem.

Kerko makina Shto njoftimin