Karrotrec

Autostop Albania. Karrotrec per makinen tuaj

karrotrec
karrotrec

karrotrec kontakt,karrotreceri tirane, makina tirane, makina te perdorura,makina per shitje, makina Tiranë, Makina Ne qera , shes blej  qera makina,makina ne shitje te lira,makina te perdorura ne qera ne gjermani,makina ne shitje okazion,tregu i makinave te perdorura ne gjermani,makina ne shitje,tregu i makinave te perdorura ne shqiperi,merrjep makina,tregu i makinave durres,makina te perdorura ne shitje ne shqiperi,makina ne shitje qera ,Autostop Albania. Tregu me i madh online per makina ne shitje,makina me qera, pjesë këmbimi, servise , karrotreceri , makina me qira.,

KARROTREC TANI

Nëse automjeti juaj ka pësuar defekt, mjafton një telefonatë dhe ne vijmë t’ju marrim kudo që të ndodheni. Jemi në dispozicionin tuaj 24 orë në ditë, çdo ditë.

Ne mendojmë që cilësia e punës është e lidhur ngushtë me mjetet e punës, ndaj karrotrecët tanë u nënshtrohen kontrolleve teknike të përjavëshme, në mënyrë që shërbimi të jetë sa më cilësor.

Ne ofrojmë asistencë pothuaj në të gjithë rajonin duke përfshirë: Shqipëri, Maqedoni, Kosovë, Mali i Zi.

Mjetet tona janë prodhime të viteve të fundit dhe në gjendje të shkëlqyer teknike për t’i ardhur në ndihmë klientëve tanë në çdo lloj terreni dhe kushtesh atmosferike.

Çmimet konkurruese janë një arsye më tepër për të zgjedhur shërbimin tonë.

Gjithashtu, e kuptojmë se sa i rëndësishëm është një shërbim i shpejtë dhe cilësor, ndaj kujdesemi çdo ditë që të ofrojmë karrotrecë funksional, me punëtorë të aftë dhe të sjellshëm.

Makineritë tona, janë të përshtatshme për të transportuar makina të tonazheve të ndryshme: vetura, fuoristrada, furgone, rulota apo automjete pune si traktore me peshë deri në 50 Ton.

Mjete të sigurta dhe komode, për të gjithë ju që pëlqeni të udhëtoni

Shërbim në të gjithë Shqipërin dhe Kosovën

Ofrojmë shërbim karrotreci në Shqipëri dhe Kosovë me çmime tepër konkuruese.

Duke ofruar shërbim 24 orë në 365 ditë të vitit.

Nëse duhet të arrish shpejt në destinacion dhe kërkon të marrësh shërbimin më cilësor, atëherë telefono në numrin e vënë në dispozicion 24

Servisi makinash për autovetura të gjitha llojeve i ofruar me një shërbim profesional dhe cilësor në një kohë të shpejtë.

Ofrojmë për ju modifikimin dhe riparimin e automjeteve të dëmtuara gjatë aksidenteve të ndryshëm për karrocerinë dhe të gjithë strukturën e automjeteve.

Ju me një kosto të favorshme do ta mirëmbani automjetin tuaj duke bërë që makina ta kryejë punën e saj më së miri.

* Ofrojmë Transport Makinash në të gjithë Europën, ku gjatë operacioneve të transportit dhe logjistikës ne ofrojmë: kujdes, njohuri dhe standarde të kualitetit të kërkuar.

Qëllimi ynë është të realizojmë dërgesën tuaj në mënyrë efikase prej pikës së origjinës deri te pika e destinacionit.

Tek ne do të gjeni shërbim të shpejtë dhe profesional.

 

Kerko makina Shto njoftimin