Blog & Kuriozitete

Ku mund te shes makinen time?

Ku mund te shes makinen time?

Deshironi te shisni makine tuaj? Autostop Albania ju'a ben sa me te lehte kete procedure. Si fillim pastroni makinen nga jashte dhe brenda dhe beni disa foto te makines.

Ku mund te gjej makina me keste?

Ku mund te gjej makina me keste?

A e keni pyetur ndonjehere veten: “ku mund te gjej makina me keste?” ose “ku shiten makina me keste?”. Autostop Albania eshte vendi ku jo vetem shiten makina me keste, por edhe vendi ku mund te shisni ose blini makina te perdorura