• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682

  Krijoni njoftimin

  Postoni njoftimin tuaj falas

  Fushat me * nuk duhet të lihen bosh.

  Detajet
  hapi 1
  Marka*
  Modeli*
  Struktura
  Viti
  Karburanti
  Kilometra
  Motorri
  Goma
  Kambio
  Ngjyra
  Qyteti
  Zgjidhni karakteristikat e makinës tuaj.
  hapi 2
  Dizajni i brendshëm
  Dizajni i jashtëm
  Siguria dhe Mjedisi
  Ekstra
  Ngarko fotot
  hapi 3

  Guida dhe Rekomandime

  Rekomandohet që imazhet të jenë të pastra dhe me cilësi të mirë. Rezolucioni 800 x 470 ose më i lartë.

   

  Maximumi i imazheve të lejuara?

  Cdo përdorues mund të ngarkojë deri ne 10 imazhe.

  Shto video
  hapi 4
  Nëse nuk keni video për momentin , mos u shqetësoni. Njoftimin mund ta hidhni edhe pa video,nëse doni ta hidhn videon më vonë mund ti bëni edito njoftimit.
  Dicka për makinen
  hapi 5
  Shtoni disa fjali që përshtaten me makinën tuaj
  Ruaj
  Vendosni cmimin
  hapi 6
  Cmimi* (€)

  Kemi vendosur si mënyre pagese standarte Euro për c'do njoftim në webin tonë pasi është më e thjeshtë për përdoruesit që të dallojnë cmimin. Ju lutemi vendosni cmimin tuaj duke e konvertuar ne Euro

  Regjistrohuni

  Rekomandime & Guida
  Duke na dhënë numrin tuaj të telefonit, ju pranoni që ne (dhe / ose kërkuesit për makina) mund t'ju kontaktojmë në numrin celular ose në numrin tjetër të telefonit që ju po i jepni, me qëllim që t'ju ofrojë informacione apo oferta shtesë në lidhje me shërbimet tona .

  Autostop Albania. Tregu më i madh online për makina në shitje,makina me qera ,automejte të përdorura, shes blej makina, shes  makinën,shes makina, blej makina. Vetura në shitje nga tregtarë & koncensionarë të verifikuar.

  makina ne shitje , shes makine , shes makinen time , shes makinen

  shes makinen
  shes makinenN

  , shes makina falas, shes blej makina, shes blej vetura.

  vetura me qera te lira,shes makinen, automejte tirane, makina te perdorura,vetura per shitje, auto Tiranë, Makina Ne qera , shes blej qera makina,makina ne shitje te lira,makina te perdorura ne qera ne gjermani,makina ne shitje okazion,tregu i makinave te perdorura ne gjermani,makina ne shitje,shes makinen te perdorura ne shqiperi,merrjep makina,tregu i makinave durres, Autostop Albania. shes makinen nga tregtarë & koncensionarë të verifikuar.

  shes auto, shes blej makina , blej makina , shes blej veture.

  Tregu i makinave në vendin tonë, (autoveturave e automjeteve në përgjithësi), po fillon të përbëjë, pas atij të pasurive të paluajtshme, tregun e dytë më të madh për individët. Problematika është shumë e gjerë dhe kërkon vëmendjen dhe nevojën e trajtimit nga instanca të larta shtetërore.

  Tregu shes blej makina në vend është prej kohësh në gjendjen anarkike të një çorganizimi të organizuar. Ky u shndërrua në kaos total pas vitit 2011, me vendimin absurd për të mos vendosur asnjë kufizim në import për mjetet e përdorura. Vetëm për vitin 2012, kjo solli si pasojë importimin e rreth 60.000 automjeteve të përdorura, përkundrejt vetëm 1.500 të rejave. Kjo është një shifër e frikshme. Shqipëria po fut përditë plehra që kapardisen në mes të ditës nëpër rrugët e saj.