Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Zafira

 • OPEL ZAFIRA
  3 Foto

  OPEL ZAFIRA

  • 27/05/2020

  SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE 📌• VITI 2003 📌• 2.0 NAFT 📌• DISQE ALUMINI 📌• GOMA 80 TE REJA 📌•...

  • Nafte
  • 250 Km
  • Makine familjare
  • Blu e erret
  € 1,900(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  10 Foto

  Opel Zafira

  • 12/05/2020

  Makina ne total ka patur vetem dy pronare dhe aktualisht ka 216.360 Km. Jane kryer ne menyre sistematike te gjitha ...

  • Nafte
  • 216,360 Km
  • Makine familjare
  • E Zeze
  € 2,300(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  1 Foto

  Opel Zafira

  • 08/01/2020

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  4 Foto

  Opel Zafira

  • 08/01/2020

  Ska

  • Benzine
  • 220,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,200(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  3 Foto

  Opel Zafira

  • 08/01/2020

  Shitet Opel zafira me sherbimet te gjith te bera eshte e mbajtur shume mire eshte gati per cdo lloj prove.

  • Benzine
  • 200,400 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  5 Foto

  Opel Zafira

  • 08/01/2020

  Opel Zafira -1.6 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2010 me 110.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon cope, klima , 6...

  • Benzine
  • 110 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  4 Foto

  Opel Zafira

  • 08/01/2020

  sherbime dhe dhe letra te bera ne dhejtor 2018 , kilometra 280000 origjinale pronari i dyte un qe kur esht prodhuar...

  • Benzine
  • 280,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin